Prej dvojník....

24. června 2007 v 9:52 | EwaAndSarka |  Zbyněk Drda

Zbyněk Drda má ve Varech už i dvojníka

superstar 3Karlovy Vary - rodné město Zbyňka Drdy. Jsou proslulé nejen svým lázeňstvím. Teď se proslavily i jako místo, kde žije Zbyněk Drda. A prý tam má i svého dvojníka. Čtěte dále.

Prohlížeč nepodporuje vložené rámce nebo je nyní nakonfigurován tak, aby je nezobrazoval.
"Zbyněk se dostane domů až těsně před Štědrým dnem," prozrazuje mi jeho otec, Zbyněk Drda starší, který se stejně jmenuje a podobně tiše hovoří a plaše se usmívá. "Pojedu pro něj, protože z Prahy musí přestěhovat celé auto plyšáků," dodává. "Počítám, že první dny bude jenom spát a když si konečně trochu odpočine, vyrazíme někam na lyže. Na Silvestra musí zpět do Prahy, na Václavák, kde Nova točí zábavný pořad."
superstar 3Pokud napadne sníh, má se Zbyněk na co těšit, vždyť pár kilometrů za Karlovými Vary se nacházejí lyžařské ráje na Božím Daru nebo na Klínovci. A celá Drdova rodina je sportováním pověstná.
Zatímco Zbyněk plní svoje povinnosti v Praze, jeho rychle rostoucí popularita se zatím dotkla nejen jeho rodiny, ale také jeho učitelů, kamarádů, spolužáků a dalších známých.
superstar 3V regionálním tisku se denně objevují rozhovory s jeho sousedy či s jeho půvabnou učitelkou zpěvu Štěpánkou Leitgebovou, která by se sama díky svému talentu a atraktivnímu zjevu mohla soutěže SuperStar účastnit. Pomáhala Zbyňkovi nejen s výběrem písniček, ale poskytovala mu i odborné konzultace během celé soutěže. Nakonec si vychutnala vítězství svého žáka přímo osobně na nedělním finálovém večeru. A stejně jako Eduard Klezla je přesvědčena, že je Zbyněk mimořádně nadaný a že takový hlas na naší scéně chybí.
superstar 3Zcela nečekanou popularitu získává díky Zbyňkovi další Karlovarák, Pavel Buchta. Je mu totiž neuvěřitelně podobný, až tak, že si karlovarští fanoušci pohráli a vyslali na internet jeho fotomontáž coby SuperStar.
superstar 3Role dvojníka slavné tváře ho přitom již potkala několikrát. A vždy se vztahovala k tomuto kraji. "Nejprve si mě pletli s Pavlem Nedvědem, který pochází z nedaleké Skalné. Když jedu do Chebu, předem jsem připraven, že lidi budou chtít autogramy. Na filmovém festivalu mě zase fanoušci považovali za zpěváka Becka. Každý rok dělám festivalového řidiče a díky tomu jezdím v nejnovějším modelu Mercedesu a v prvotřídním obleku. Už z tohoto důvodu si lidi myslí, že jsem nějaká hvězda. No a teď mám období Drdy. V neděli jsem jel vlakem, na zastávce jsem se díval z okna a najednou vidím, jak se na peróně strhnul povyk. Tak jsem těm holkám mával až do zatáčky, vypráví Pavel Buchta, který je Zbyňkovi podobný nejen vizáží, ale také svým šibalstvím. Svoji hvězdnou tvář si zkrátka dovede užít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama