Mike Shinoda

30. června 2007 v 8:28 | EwaAndSarka |  Linkin Park
Mike Shinoda se narodil 11. února 1977. Vystudoval uměleckou školu Pasadena Art School, kde odpromoval v oboru ilustrace a grafický design. Svoje umělecké vzdělání uplatnit i v Linkin Park, kdy například navrhnul a vytvořil okřídleného vojáka na obalu alba Hybrid Theory. Kromě umělecké tvorby pro Linkin Park vyprodukoval i několik maleb, které prezentoval na svojí výstavě, která se konala v lednu 2007.
Deset let docházel na hodiny klasického klavíru. Poté se ale přeorientoval z klasické hudby na jazz. Poté se na střední škole setkal s Bradem Delsonem. Ti dva se později stali jádrem uskupení, které je dnes známé jako Linkin Park.
Je ženatý, v březnu 2003 si vzal Annu Lovejoy. Zatím nemají žádné děti.
V roce 2005 oznámil Mike vlastní sólový projekt, ze kterého se později vyvinulo uskupení Fort Minor. SNím vydal jedno album, nazvané The Rising Tied. Nejsou známé žádné další plány pro tuto skupinu.
V Linkin Park je Mike Shinoda celkem multiinstrumentalistickou osobností. Kromě rapu zvládá i kytaru a klavír. Koluje kolem něj ale spousta nepravdivých informací, jako třeba ta, že je vzdáleným příbuzným Petra Iljiče Čajkovského. Tuhle hloupost citují téměř všechny české stránky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 IQ test IQ test | 18. února 2008 v 21:57 | Reagovat

pojdte zmerit IQ na http://cz.iq-test.eu/?d=7733

2 MAAcek MAAcek | 26. září 2008 v 7:23 | Reagovat

je to uplne uzasnej clovek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama