Křtění alba

24. června 2007 v 9:49 | EwaAndSarka |  Zbyněk Drda
Zbyněk Drda - vítěz poslední řady Česko hledá SuperStar a dalších ocenění (TýTý, Zlatý Otto) - dosáhl další mety a chystá se představit svoji debutovou desku "Pohled do očí" (vyšla 16.dubna 2007) publiku.
Album Zbyňka Drdy "Pohled do očí" bude mít křest doslova dvojitý - dva křty a dva vítězové SuperStar. První, veřejný křest proběhne 30.4. od 18:00 v brněnském kulturním domě Semilasso, druhý a také veřejný se bude konat v pražském Retro Music Hall 15.5. také od 18:00.

Zbyněk DrdaZbyněk Drda
Zbyněk Drda zazpívá věci z nového alba "Pohled do očí", včetně singlu "Miliony přání" a na koncertech zazní i několik věcí převzatých. Doprovodí ho jeho nová kapela ve složení Jan Lstiburek /baskytara/, Jan Steinsdorfer /klávesy/, Jakub Lenz /kytara/ a Oliver Lipenský /bicí/. Vystoupení Zbyňka Drdy s kapelou bude trvat přibližně 50 minut.
Chystá se však ještě jeden "bonus" navíc a to hostování slovenské SuperStar Petera Cmoríka, kterého předchází skvělá pověst.

Zbyněk DrdaZbyněk Drda
Jeho debutové album Nádherný deň se stalo nejprodávanějším albem na Slovensku roku 2006, získal 3 ceny v anketě Slávik - zpěvák, objev roku a hit roku, koncertuje a hraje v úspěšném muzikálu Tři mušketýři roli D´Artagnana.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama