Drake Bell

28. června 2007 v 13:22 | EwaAndSarka |  Drake Bell
Životopis
Drake Bell se narodil 27. června 1986. Je to americký herec, kytarista, zpěvák a skladatel. Po jeho začínající životní dráze jako dětský herec v roce 1990 a 2000 se objevil v The Amanda Show a stal se dobře známý mezi mladým obecenstvem kvůli roli v Drake & Josh. Jako muzikant a vydal samostatně své debutové album v roce 2005. Jeho práce vyšla poté co podepsal smlouvu s Universal/Motown.

Drake Bell se narodil v Orange Country v Kalifornii vedle Joa Bella a Robina Dodsona, profesionálního kulečníkového hráče. Má nevlastního otce Roye a dva starší bratry. Roberta a Travise. Bell docházel do střední školy umění v Santa Anna v Kalifornii.

Bell začal s hraním od pěti a od třinácti začal hrát na kytaru (dostal ji od svého otce jako dárek). V roce 2000 byl nominován na ocenění mladý umělec pro nejlepší herecký výkon v televizním filmu Pilot a v kategorii doprovodný mladý herec za jeho roli Cagee Reddinga ve filmu The Jack Bull, který je vyroben pro televizi. Během roku 2000 uváděl The Amanda Show a objevil se jako host v serii The Nightmare Room dříve účinkoval jako Drake Parker v bijáku Drake & Josh , který se začal vysílat v roce 2004.

Během tohoto časového období se sám objevil v Zoey 101 a vyhrál "Blimp Award" v Kids' Choice Awards v nejlepší mužský TV herec v Drake & Josh a měl roli ve filmu Yours, Mine and Ours v roce 2005. Drake Bell byl také v porotě v Miss Teen USA 2006 - báječná podívaná která byla vysílaná na NBC 15 srpna 2006.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama