Chester CH. Bennington

30. června 2007 v 8:28 | EwaAndSarka |  Linkin Park
Chester Charles Bennington se narodil 20. března 1976 ve Phoenixu, hlavním městě Arizony. Narozdíl od ostatních členů skupiny byl jeho život provázen těžkými krizemi a určitou dobu i drogovou závislostí. Otec od rodiny odešel, kdyby bylo Chesterovi 11 let, od té doby ho vychovávala pouze matka. Odmaturoval na Washington High School v roce 1994.
Podle jeho slov ho jeden rodinný přítel sexuálně zneužíval. V osmnácti letech byl zadržen policií pro držení marihuany. Od čtrnácti let byl závislý na kokainu, závisloti se oficiálně zbavil až v roce 2000.
Sen, stát se zpěvákem, ho následoval celý život. Už v dětství si představoval, že je pátým členem Depeche Mode. Před Linkin Park byl členem skupiny Grey Daze, která byla zvlášť ve státě Arizona poměrně populární.
Je podruhé ženatý. Jeho první manželkou byla Samanthou, kterou si vzal roku 1999. Se Samanthou má syna, Dravena Sebastiana, který se narodil v roce 2002. V dubnu/květnu bylo mezi Chesterem a Samanthou zahájenou rozvodové řízení, z důvodu "nepřekonatelných rozporů". Chester si v prosinci 2005 vzal Talindu Bentley a v březnu 2006 se jim narodil syn, Tyler Lee.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama