Červen 2007

Zajímavosti

30. června 2007 v 13:00 | EwaAndSarka |  Shakira
3 Věci, které jsi o Shakiře zaručeně nevěděla!!!
Jméno Shakira pochází z arabštiny a znamená "velkolepá"
Už jako 4letá chodila na břišní tance a ve 13 podepsala svoji první nahrávací smlouvu
Nad jejím dětstvím leží temný stín, když ji byli 2 roky, zemřel jeden z jejich bratrů při nehodě na motorce.....

Shakira

30. června 2007 v 12:53 | EwaAndSarka |  Shakira
Osobní údaje :

Fotky Linkinů

30. června 2007 v 8:39 | EwaAndSarka |  Linkin Park

Joseph Hahn

30. června 2007 v 8:33 | EwaAndSarka |  Linkin Park
Jméno: Joseph Hahn
Datum narození:15.3.1977
Stav: Přítelkyně Karen Benedit
Bydliště: Původně je z Glandale (Kalifornie),nyní žije v L.A
Etnický původ: Korejský Američan,jeho rodiče se odstěhovali z Koreji do USA,kde se Joe narodil
Sourozenci: Dvě starší sestry
Škola: Hoover high school
Vysoká škola: Chodil na Pasadena Art College of Design, ale nepromoval (ale potkal zde Mika). Pokračoval jako ilustrátor komiksů a pracoval na kreslení monster společně s prací na speciálních efektech pro filmy.
Předešlá práce: Joe se po škole stal grafickým designerem. Dělal artworky a speciální efekty pro filmy. Joe pokračoval v práci na artworkách Linkin Park na CD Hybrid Theory společně s Mikem.
Nástroje: Joea hned zaujaly talíře a mixování muziky už na počátku střední školy a připojil se k Mikově skupině nazvané Xero spolu s Robem, Bradem a Phoenixem. Později se jako poslední přidal ještě Chester. Původně se chtěli jmenovat Hybrid Theory, ale to už bylo používané, tak se po Lincolin Parku rozhodli pro název Linkin Park.
Na Joea: Joe nosí: brýle s černými obroučky, podobné jako má Chester. Přírodní barva jeho vlasů je černá. Joe nemá žádné tetování ani pearsing. Mluví na začátku Cure for the Itch a je pro kapelu oficiálním klipovým guru

Robert Gregory Bourdon

30. června 2007 v 8:32 | EwaAndSarka |  Linkin Park
Jméno: Robert Gregory Bourdon
Datum narození:2 0.1.1979
Stav: Má přítelkyni
Bydliště: Původně Calabassas (Kalifornie),nyní žije v Los Angeles
Etnický původ: Americký žid
Škola: Agoura high school
Vysoká škola: Chodil na Sata Monica College na Finance.
Předešlá práce: Byl číšníkem.
Nástroje: Začal hrát na bicí už na základní škole poté, co byl na koncertu Aerosmith. Jeho matka zná Joeye Kramera (bicí u Aerosmith) a ten ho vzal do zákulisí celé práce. Taky rád hraje na piano, když má čas.
Zájmy a koníčky: Hraní na bicí, na piano, psaní písní, hazardní hry a jídlo.
Na Roba: Má rád mexickou a italskou kuchyni... jeho oblíbený song na Hybrid Theory je In the End... Když mu bylo 13, začal hrát v různých kapelách. Většinou hrál covery jako třeba "Smell Like Teen Spirit" (od Nirvany). Byl s Bradem ve skupině nazvané 'Relative Degree'... Jeho nejdojemnější okamžik v životě byl, když Linkin Park přebírali zlatou desku za Hybrid Theory... Rob je technickým guru kapely.

David Michael Farell

30. června 2007 v 8:32 | EwaAndSarka |  Linkin Park
Jméno: David Michael Farell
Přezdívka: Phoenix
Datum narození: 8.2.1977
Bydliště: Původně z Massachusetts,ale později se přestěhoval do Mission Viego,nyní žije v Los Angeles
Etnický původ: Američan
Škola: Dave se na střední škole připojil ke skupině 'Tasty Snax'. Později se přejmenovali na 'The Snax'. Během hraní se skupinou The Snax, Phoenix zaměnil svou kytaru za baskytaru a u ní už zůstal.
Vysoká škola: Promoval na UCLA
Ostatní skupiny:
Phoenix byl originální bassista Xera, potom se rozhodl odjet na turné se svou původní kapelou The Snax. Po roce a půl se vrátil už k Linkin Park.
Zájmy a koníčky: Rád hraje fotbal,
snowboarduje a samozřejmě je blázen do video her :-).
Inspirace: Jeho matka, která ho naučila hrát na kytaru a jeho starší bratr
Joe.
Nástroje: Je talentovaný pro hraní na baskytaru, violu, kytaru a
chello!
Příhoda z jeviště: Jeho nejtrapnější příhoda na jevišti byla, když uklouzl a natáhl se jak široký, tak dlouhý přímo před všemi diváky.
Na
Phoenixe: Je zodpovědný za některé texty na Hybrid Theory. Phoenix preferuje boxerky místo slipů :-). Jeho oblíbená kuchyně je mexická a jeho oblíbený film je 'Statečné Srdce' (BraveHeart).
Poslouchá:
Weezer, Beatles, Deftones, Roots, Bob Marley, Sarah McLaughlin, Hughes & Wagner, Harrod & Funck.

Bradford Phillip Delson

30. června 2007 v 8:29 | EwaAndSarka |  Linkin Park
Jméno: Bradford Phillip Delson
Přezdívka: Říká si "Big Bad Brad" (velký zlý Brad) nebo zkráceně BBB
Datum narození:1.12.1977
Stav: Ženatý s Monicou Delson
Bydliště: původně je z Agoury (Kalifornie),nyní žije v L.A (Kalifornie)
Etnický původ: Americký žid
Škola: Agoura high shool
Vysoká škola: Brad má bakalářský řád v Komunikaci z UCLA.
Zájmy:
Skateboarding,spánek,filmy a internet
Inspirace: Chester, Britney Spears, Dave Matthews, Stef (z Deftones)
Nástroje: První nástroj byla trumpeta a flétna
Na Brada: Jeho první skupina se jmenoval Pricks (1994). Brad by se nikdy nepodělil o kartáček. Býval fanouškem Britney Spears, proto se za něj celá skupina styděla.
Rád poslouchá: Skupiny jako Roots a Black Eyed Peas, dále někdy od Ja Rule až k rockovým kapelám jako Deftones, Sunny Day Real Estate... a potom elektronickou muziku jako Depeche Mode a Nine Inch Nails. Taky Dido.

Mike Shinoda

30. června 2007 v 8:28 | EwaAndSarka |  Linkin Park
Mike Shinoda se narodil 11. února 1977. Vystudoval uměleckou školu Pasadena Art School, kde odpromoval v oboru ilustrace a grafický design. Svoje umělecké vzdělání uplatnit i v Linkin Park, kdy například navrhnul a vytvořil okřídleného vojáka na obalu alba Hybrid Theory. Kromě umělecké tvorby pro Linkin Park vyprodukoval i několik maleb, které prezentoval na svojí výstavě, která se konala v lednu 2007.
Deset let docházel na hodiny klasického klavíru. Poté se ale přeorientoval z klasické hudby na jazz. Poté se na střední škole setkal s Bradem Delsonem. Ti dva se později stali jádrem uskupení, které je dnes známé jako Linkin Park.
Je ženatý, v březnu 2003 si vzal Annu Lovejoy. Zatím nemají žádné děti.
V roce 2005 oznámil Mike vlastní sólový projekt, ze kterého se později vyvinulo uskupení Fort Minor. SNím vydal jedno album, nazvané The Rising Tied. Nejsou známé žádné další plány pro tuto skupinu.
V Linkin Park je Mike Shinoda celkem multiinstrumentalistickou osobností. Kromě rapu zvládá i kytaru a klavír. Koluje kolem něj ale spousta nepravdivých informací, jako třeba ta, že je vzdáleným příbuzným Petra Iljiče Čajkovského. Tuhle hloupost citují téměř všechny české stránky.

Chester CH. Bennington

30. června 2007 v 8:28 | EwaAndSarka |  Linkin Park
Chester Charles Bennington se narodil 20. března 1976 ve Phoenixu, hlavním městě Arizony. Narozdíl od ostatních členů skupiny byl jeho život provázen těžkými krizemi a určitou dobu i drogovou závislostí. Otec od rodiny odešel, kdyby bylo Chesterovi 11 let, od té doby ho vychovávala pouze matka. Odmaturoval na Washington High School v roce 1994.
Podle jeho slov ho jeden rodinný přítel sexuálně zneužíval. V osmnácti letech byl zadržen policií pro držení marihuany. Od čtrnácti let byl závislý na kokainu, závisloti se oficiálně zbavil až v roce 2000.
Sen, stát se zpěvákem, ho následoval celý život. Už v dětství si představoval, že je pátým členem Depeche Mode. Před Linkin Park byl členem skupiny Grey Daze, která byla zvlášť ve státě Arizona poměrně populární.
Je podruhé ženatý. Jeho první manželkou byla Samanthou, kterou si vzal roku 1999. Se Samanthou má syna, Dravena Sebastiana, který se narodil v roce 2002. V dubnu/květnu bylo mezi Chesterem a Samanthou zahájenou rozvodové řízení, z důvodu "nepřekonatelných rozporů". Chester si v prosinci 2005 vzal Talindu Bentley a v březnu 2006 se jim narodil syn, Tyler Lee.

Co o tobě prozradí tvé oblíbené barvy

29. června 2007 v 19:48 | EwaAndSarka |  Testy
Co o tobě prozradí tvá oblíbená barva?
Bílá
Tuto barvu mají rádi lidé otevření, upřímní a nekompromisní, kteří nic neodpustí sobě ani svému okolí.
Červená
Pokud dáváte přednost této barvě, býváte často impulzivní, dokonce až agresivní. Své názory prosazujete, i když nemáte pravdu. Nejbližším však dokážete projevit i něžnost a srdečnost.
Černá
Vyznavači této barvy se vyznačují citlivostí a tajnůstkařením. Baví je i filozofovaní, dokážou šikovně vycházet s lidmi, jsou to rození diplomati.
Fialová
Vaše osobnost je originální, jste samostatný člověk s nezávislými názory a máte zřejmě umělecké sklony. Na své okolí i na sebe máte někdy přehnaně vysoké nároky.
Hnědá
Prozrazuje, že jde o člověka důvěřivé, milé a klidné povahy. Nechybí mu lidskost a silně vyvinutý smysl pro spravedlnost, díky čemuž jej můžete jen těžko rozeznat a ocenit jeho kladné vlastnosti.
Modrá
Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lhostejnost - takto by se stručně daly vyjádřit vaše vlastnosti.. Váš vnitřní svět a život je komplikovaný, toužíte mít všeho hodně, ale neděláte nic, aby jste toho dosáhli
Oranžová
Zajímá vás svět i lidé okolo. Máte zvědavou povahu, novátorské schopnosti a ctižádostivost. Při uskutečňování svých předsevzetí jste tvrdohlaví.
Růžová
Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Romantické city jsou pro vás přímo charakteristické. Váš smysl pro praktičnost života se přiklání k okrášlování sebe sama podle vlastních představ, což vám často způsobuje zklamání a problémy.
Zelená
Představuje kreativitu, citlivost a ochotu pomáhat jiným lidem prostřednictvím pochopení. Rozdáváte lásku, uzdravujete a motivujete je. Pozor ale, aby jste se příliš nevyčerpali
Meruňková
Obnovuje, oživuje a jemně stimuluje a může rozpustit a odstranit emocionální blokády. Tento barevný odstín, který je nejblíže barvě pokožky, udržuje v proudu životní energii a zjemňuje pleť.
Žlutá
Je nejsvětlejší z pestrých barev, působí jasně, povzbudivě, zahřívá a rozveseluje. Je to symbol moudrosti, vysoké inteligence a myšlení. Svým pozitivním, magnetickým chvěním působí žlutá povzbudivě na nervy a ztělesňuje pocit svobodného, nezatíženého vývoje. Podporuje chápavost, schopnost kontaktu, zpracovávání zážitků a dojmů a oživuje myšlení. Působí pozitivně na paměť.
Zlatá
Dává pocit hojnosti, lesku a nadbytku. Je to barva správného, pravého středu, barva univerzální lásky a nejvyšších hodnot a zastupuje idealismus, velkorysost a šlechetnost. Zlatá dělá cokoliv hodnotné, drahocenné a žádoucí. Zlatá transformuje poznání v pochopení, pomáhá při zvládnutí duševních nejistot, podporuje ducha na cestě k univerzální moudrosti.
Tyrkys
Barva sebeznázornění, podporující sebevědomí a podněcující fantazii a spontánnost. Je to barva přátelských citů, sympatie a pospolitosti. Tyrkys může potlačit nesmělost, zdrženlivost a trému.
Indigo
Symbol mystických hranic a spirituálních sil. Zastupuje dokonalou neporušenost, skvělé zdraví, univerzální vědomí, vyrovnanost, důstojný klid, důvěru a mírumilovnost.
Šedá
Barva dokonalé neutrality, opatrnosti a ochoty ke kompromisům. Je schopná přizpůsobení, kombinovatelná a diskrétní. Je to barva potlačování, omezování, nejistoty a strachu ze života. Šedá leží v husté mlze, loupí rozhled a skrývá cíl.

Tvoje oblíbené zvíře

29. června 2007 v 18:30 | EwaAndSarka |  Testy
Z následujích zvířat si vyberte jedno, která je vám nejbližší, nebo které máte nejraději....
1/ kůň
2/orel
3/delfín
4/papoušek
5/pes
/kočka
Je to velmi skvělý test....tyjo...hodně mě překvapil....není nic přesnějšího než je tenhle....hlavně nebudte zbrklí , pořádně to rozvažte, jinak by vám to nevyšlo!!!!!!Vypovídá to o vašem charakteru...
Výsledky jsou dole:
Jestli jste zvolili koně...znamená to, že máte rádi koně....
Jeslti jste zvolili orla....znamená to, že máte rádi orli...
Jeslti jste zvolili delfína...znamená to, že máte rádi delfíny...
Jeslti jste zvolili papouška....znamená to, že máte rádi papoušky
Jeslti jste zvolili psa...znamená to, že máte rádi psÿ....
Jestli jste zvolili kočku....znamená to, že máte rádi kočky...
No dyť to píšu!!! Není přesnější test než je tenhle!!!! :D :D

Krásné kosatky....

29. června 2007 v 16:27 | EwaAndSarka |  Kosatky
NÁÁÁÁÁDHERÁÁÁ :))))))))))))))

Kosatky

29. června 2007 v 16:25 | EwaAndSarka |  Kosatky
Kosatky
Zoologický souhrnný název savců rodu Orcinus, Pseudorca a jiné z řádu kytovců. Kosmopolitní , oceány obývají 2 druhy. Žijí ve stádech při mořské hladině, skupiny občas proniknou do ústí řek. Loví mořské živočichy napadají i velryby. Vysoce inteligentní , stejně jako jim příbuzní delfíny. Chovány v mořských akváriích. Asi po 18 měsících březosti se rodí 1 mládě ( délka 2 m dospělé 4-9 m ). Kosatka dravá ( Ornicus orca) je větší než kosatka černá ( Pseudorca crassidens), proniká i do chladných moří.

Vztahy s lidmi

Kosatky jsou jediní kytovci, kteří loví teplokrevné ryby, ale přitom ve vodě neútočí na lidi.Ačkoliv jsou kosatky bezpochyby nebezpečná zvířata, v zajetí se ke svým chovatelům chovají přátelsky, dovolují jim dotýkat se jejich těl a dokonce jezdit na jejich hřbetě.
Potrava
Kosatky mají méně zubů než ostatní ozubení kytovci, avšak jsou dostatečně vybaveny, aby udržely kluzkou kořist v čelisti, jako např.ryby, delfíny a tuleně, které obvykle polykají celé. Kosatky mohou žít pouze v oblastech, kde je spousta potravy, protože potřebují něco mezi 2,5-5% své hmotnosti denně.
Odchyt kosatek
Ačkoliv jsou při lovu velmi odhodlané a velmi zaujaté, pokud jsou obklopeny loděmi, jsou klidné a není problém je ulovit, aby byly prodány do akvária. Délka jejich života bývá v oceánu 100 let, v zajetí se vysokého věku nedožívají.

Velikost :

samci: 6,7-7 metrů /samice: 6-6,5 metrů

Hmotnost:

samci: 4000-4500 kg
samice: 2500-3000 kg

Fotešky Drake

28. června 2007 v 13:33 | EwaAndSarka |  Drake Bell

Drake Bell

28. června 2007 v 13:22 | EwaAndSarka |  Drake Bell
Životopis
Drake Bell se narodil 27. června 1986. Je to americký herec, kytarista, zpěvák a skladatel. Po jeho začínající životní dráze jako dětský herec v roce 1990 a 2000 se objevil v The Amanda Show a stal se dobře známý mezi mladým obecenstvem kvůli roli v Drake & Josh. Jako muzikant a vydal samostatně své debutové album v roce 2005. Jeho práce vyšla poté co podepsal smlouvu s Universal/Motown.

Drake Bell se narodil v Orange Country v Kalifornii vedle Joa Bella a Robina Dodsona, profesionálního kulečníkového hráče. Má nevlastního otce Roye a dva starší bratry. Roberta a Travise. Bell docházel do střední školy umění v Santa Anna v Kalifornii.

Bell začal s hraním od pěti a od třinácti začal hrát na kytaru (dostal ji od svého otce jako dárek). V roce 2000 byl nominován na ocenění mladý umělec pro nejlepší herecký výkon v televizním filmu Pilot a v kategorii doprovodný mladý herec za jeho roli Cagee Reddinga ve filmu The Jack Bull, který je vyroben pro televizi. Během roku 2000 uváděl The Amanda Show a objevil se jako host v serii The Nightmare Room dříve účinkoval jako Drake Parker v bijáku Drake & Josh , který se začal vysílat v roce 2004.

Během tohoto časového období se sám objevil v Zoey 101 a vyhrál "Blimp Award" v Kids' Choice Awards v nejlepší mužský TV herec v Drake & Josh a měl roli ve filmu Yours, Mine and Ours v roce 2005. Drake Bell byl také v porotě v Miss Teen USA 2006 - báječná podívaná která byla vysílaná na NBC 15 srpna 2006.


Jak ztratit kluka v deseti dnech

27. června 2007 v 18:57 | EwaAndSarka |  Jak ztratit kluka v deseti dnech
5.4.2007 15:20 | Lea | Jak ztratit kluka v 10 dnech
Jak ztratit kluka v 10 dnech - How to Lose a Guy in 10 Days
Motto:Jeden z nich lže, ale vždy je to ten druhý.
Typ filmu:komedie
Rok výroby:2003
Režie:Donald Petrie
Hrají:Matthew McConaughey , Annie Parisse , Bebe Neuwirth , David C. Roehm Sr. , Ames Adamson , Justin Peroff , James Murtaugh , Archie MacGregor , John DiResta , Scott Benes , Zachary Benes , James Mainprize , Tony Longo , Andrew Moodie , David Macniven , Jeff Gruich , William Duell , Ross Gallo , Diego Fuentes , Marvin Hamlisch , Collin Barrett , Bruce Farquhar , Jim Paris , Marv Albert , Randy Kerdoon, Kate Hudsonová
Popis:Andie je redaktorkou populárního časopisu. Má pro něj napsat živou, čtivou reportáž (založenou samozřejmě na osobní zkušenosti) o tom jak zapudit i toho nejzamilovanějšího chlapa v průběhu deseti dnů. Nemohla si však vybrat horší "vzorek" než je Benjamin. Je sice pohledný, ale možná o to dravějším agentem reklamní agentury, který se právě vsadil se šéfem, že zlomí srdce každé, na kterou ukáže, jen aby získal lukrativní zakázku. Ty dva nesvedla náhoda, ale škodolibost, a tak bitva, sledovaná bedlivě z obou stran "zasvěcenými", může začít. Andie ví jak na to. Rychlé nastěhování k novému příteli, umocněné milostnou zdrženlivostí, zásadní proměny jeho bytu, včetně růžových koberečků v koupelně, nákup čtyřnohého "miláčka", pláč, hysterické scény na veřejnosti i před jeho kamarády. jenže nic nezabírá. Benjamin všechno chápe, všechno omlouvá, ke všemu je tolerantní. Není to nakonec opravdová láska?

Co ta holka chce - fotky

27. června 2007 v 18:54 | EwaAndSarka |  Co ta holka chce
Tak tady sou fotky se super filmu!

Co ta holka chce

27. června 2007 v 18:53 | EwaAndSarka |  Co ta holka chce


Originální název: What A Girl Wants
Motto:Bláznivá romantická komedie o hledání otce a životní lásky.
Typ filmu:komedie
Rok výroby:2003
Země původu: USA
Režie:Dennie Gordon
Hrají: Amanda Bynes, Oliver James, Colin Firth
Popis: V životě Daphne Reynoldsové (Amanda Bynes) je téměř všechno, co si mladá dívka může přát. Má skvělý životní styl, báječný vztah se svojí matkou a zářivě slibnou budoucnost. Jedinou slabou stránkou je absence otce, kterého nikdy nepoznala. Ale protože Daphne není jen snílek, rozhodne se otce najít. Koupí si letenku do Londýna a tam zjistí, že on je vysoce postavený politik, lord Henry Dashwood (Colin Firth), který před 17 lety prožil s její matkou bouřlivou romanci. Kromě lorda Henryho však v jeho rodině nikdo další nesdílí nadšení z náhlého příjezdu jeho nemanželské dcery. Věci se ještě víc zkomplikují, když se Daphne zamiluje do mladého hudebníka Iana a najednou se musí rozhodnout mezi dvěma světy. Buďto bude hodnou lordovou dceruškou a nebo nechá zvítězit lásku a stane se sama sebou …

Hlášky a nadávky

27. června 2007 v 16:20 | EwaAndSarka |  Červený trpaslík
Napíšu jen pár pro představu, raději se koukněte na www.cervenytrpaslik.cz ...tohle by vás v životě nenapadlo...takové nadávky...:))
Například:
ošklivá ocasatá mořská potvora, kterou cloumá senilita
android s hlavou jak hypermoderní kondom
hnusný plesnivý povidlo, který má důvtip a šarm německýho ovčáka po transplantaci hlavy
špatně vyklepaný kokos....
ostuda lidstva
pakoňova mama..
karikatura muže, jež by nepřelstila ani čajový pytlík
prolhanej úskočnej a sviňskej prevít s šarmem a společenskou grácií filcky
No co dodat...:)) koukněte se na to a má te to...hej upozorňuje, že ten seriál přináší návaly křečového smíchu a slz!!! :)))